Apartmány

Apartmán A – Prízemie

Kuchyňa A 2 Kuchyňa A spálňa apartmán a

Apartmán s manželskou posteľou, ubytovaciu kapacitu možno doplniť o 2 oddelené prístelky (rozklápacie kreslá). Vlastná, plne vybavená kuchynka (chladnička s mrazničkou, rýchlovarná konvica, mikrovlnka, sklokeramická varná doska), kúpeľňa (sprcha, WC). Wifi, využitie spoločenskej miestnosti a parkovanie pre našich hostí zadarmo. Cena: 80 EUR / noc + 10 EUR záverečné upratovanie. V cene je 1 celodenný skipas do Ski Resortu Smrečiny.

Apartmán B –  I. poschodie

Apartman B 1 kuchyňa apartmán B

Apartmán s manželskou posteľou a rozkladacím gaučom, ktorý môže slúžiť ako prístelka.  Vlastná, plne vybavená kuchynka (chladnička s mrazničkou, rýchlovarná konvica, mikrovlnka, sklokeramická varná doska), kúpeľňa (sprcha, WC). Wifi, využitie spoločenskej miestnosti a parkovanie pre našich hostí zadarmo.  Cena: 80 EUR / noc + 10 EUR záverečné upratovanie. V cene je 1 celodenný skipas do Ski Resortu Smrečiny.

Apartmán C –  I. poschodie

Apartmán 1 Kuchyňa apartman C Kuchynská linka C

Apartmán s manželskou posteľou a rozkladacím gaučom. Vlastná, plne vybavená kuchynka (chladnička s mrazničkou, rýchlovarná konvica, mikrovlnka, sklokeramická varná doska, umývačka riadu), kúpeľňa (sprcha, WC). Wifi, využitie spoločenskej miestnosti a parkovanie pre našich hostí zadarmo. Cena: 80 EUR / noc + 10 EUR záverečné upratovanie. V cene je 1 celodenný skipas do Ski Resortu Smrečiny.

Apartmán  D – Podkrovie

apartman D 1 Kuchyňa D

Rodinný apartmán s manželskou posteľou a možnosťou jedného prístelku (rozklápacie kreslo). Vlastná, plne vybavená kuchynka (chladnička s mrazničkou, rýchlovarná konvica, mikrovlnka, sklokeramická varná doska), kúpeľňa (sprcha, WC). Wifi, využitie spoločenskej miestnosti a parkovanie pre našich hostí zadarmo. Cena: 70 EUR / noc + 10 EUR záverečné upratovanie. V cene je 1 celodenný skipas do Ski Resortu Smrečiny.

Apartmán E – Podkrovie

Kuchyňa 2 E Kuchyňa E Apartman E 1

Apartmán s manželskou posteľou, a možnosťou jedného prístelku (rozklápacie kreslo). Vlastná, plne vybavená kuchynka (chladnička s mrazničkou, rýchlovarná konvica, mikrovlnka, sklokeramická varná doska), kúpeľňa (sprcha, WC). Wifi, využitie spoločenskej miestnosti a parkovanie pre našich hostí zadarmo.  Cena: 70 EUR / noc + 10 EUR záverečné upratovanie. V cene je 1 celodenný skipas do Ski Resortu Smrečiny.

Všeobecné informácie

Celý objekt je nefajčiarsky.

Parkovisko je k dispozícii pred apartmánovým domom, pre našich hostí je parkovanie bezplatné.

Nehnuteľnosť je monitorovaná kamerovým bezpečnostným systémom. Izby sa odomykajú elektronicky, po odchode z izby sa aktivuje alarm.

Wifi je pre hostí v celom objekte zadarmo.

Rodiny s bábätkom majú k dispozícii skladaciu postieľku.

Na letnej terase je k dispozícii záhradné posedenie. Hostia si tu môžu ugrilovať vlastné dobroty, uvariť kotlíkový guláš. Deťúrence sa môžu zahrať v pieskovisku, alebo si len tak veselo a do sýtosti zabehať na našej lúke za domom.

Svoju športovú výbavu si hostia môžu uložiť v lyžiarni na prízemí.